11 C
İstanbul
Cumartesi, Ocak 23, 2021

Vakıf Katılım Bankası, Çanakkale Şehitliği’ni Google Haritalara Ekledi

İlginizi Çekebilir

Vakıf Katılım Bankası’nın sponsorluğunda Çanakkale Şehitliği’ndeki 40 kilometrelik alan Google Haritalar’a eklendi.

Vakıf Katılım Bankası tarafından atılan bir adım 18 Mart Çanakkale Zaferi’nin yıldönümünde bir başka anlam kazandı. Vakıf Katılım Bankası Çanakkale’de 104 yıl önce yazılan kahramanlık hikayesinin yazıldığı toprakların Google Maps – Google Haritalar’a dahil olmasına öncülük etti. Çanakkale Şehitliği’nde bulunan 40 kilometrelik rota Vakıf Katılım Bankası’nın sponsor olmasıyla haritalar kısmına eklendi. Banka’nın sosyal medya hesaplarından haber verilen bu adım sayesinde Google Haritalar’a giren kullanıcılar Şehitliği adım adım, online olarak dolaşabilecekler. Vakıf Katılım’ın #OrtakGeçmiş #OrtakGelecek anahtarlarıyla duyurduğu bu sponsorluğu oldukça dikkat çekti.

-Vakıf Katılım Şehitliğin Haritalara Eklenmesine Sponsor Oldu

Vakıf Katılım Bankası tarafından paylaşılan Google Maps linkine tıklayan ziyaretçiler haritalarda Çanakkale Şehitliği’ni gezebiliyorlar. Toplam 40 kilometrelik rota Vakıf Katılım Bankası’nın sponsorluk katkısıyla Google Maps’e eklendi. Banka ziyaretçilerinin tarihin kahramanlık dolu topraklarına yakından bakmasını sağlamasından duyduğu memnuniyeti paylaşımlarında dile getiriyor. Vakıf Katılım Bankası ayrıca yayınladığı Çanakkale Zaferi videosuyla da dikkat çekti. Videoda 18 Mart Çanakkale Zaferi vesilesiyle şehitlerimizi rahmet ve saygıyla andığımızdan bahsedildi. Google Maps üzerinden online olarak Çanakkale Şehitliği’ni gezmek isteyenler Banka’nın profilinde paylaştığı bağlantıya tıklayarak bunu gerçekleştirebiliyorlar.

 

Kaynak: Banka Gazetesi

 

Daha Fazla

Katılım Haberleri

Dergiden Son Yazılar

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezleri kullanıyoruz. Sitemizi kullanmaya devam etmeniz durumunda, çerez kullanımımıza onay veriyor sayılırsınız.
Onayla
Privacy Policy