2.5 C
İstanbul
Salı, Ocak 19, 2021

Türkiye Sigorta Lider Başladı

İlginizi Çekebilir

Türkiye Sigorta Birliği Başkanı Atilla Benli, katılım sigortacılığı esaslarına uygun hayat dışı ürünleri ile hizmet vermeye başlayan Türkiye Sigorta ile ilgili açıklamada bulundu. “Türkiye Sigorta, 36 bölgede 2 bin 600 çalışan ve 7 bin 500 dağıtım kanalıyla lider bir sigorta şirketi olarak başladı” dedi.

Türk sigorta sektörünün küresel rekabette zirveye taşınması hedefleniyor

Tanıtım toplantısı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da katılımı ile Beştepe Millet Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen Türkiye Sigorta’nın Türk sigorta sektörünü küresel rekabette zirveye taşıması hedefleniyor.

“Yol açıcı, öncü bir rol oynayacağız”

Türkiye Sigorta Birliği Başkanı Atilla Benli, “Türkiye Sigorta, 36 bölgede 2 bin 600 çalışan ve 7 bin 500 dağıtım kanalıyla lider bir sigorta şirketi olarak başladı. Daha önce teminat bulunamayan, riskli ve girilmemiş alanlarda yol açıcı, öncü bir rol oynayacağız. Şu anki kadromuzu 2023’te en az 5-6 bin seviyesine çıkarmayı hedefliyoruz.” ifadelerini kullandı.

Daha Fazla

Katılım Haberleri

Dergiden Son Yazılar

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezleri kullanıyoruz. Sitemizi kullanmaya devam etmeniz durumunda, çerez kullanımımıza onay veriyor sayılırsınız.
Onayla
Privacy Policy