10.9 C
İstanbul
Salı, Ocak 26, 2021

Türkiye Finanstan Otomotiv Sektörüne Destek Niteliğinde Kampanya

İlginizi Çekebilir

İlk kez bir araca sahip olacaklar ya da aracını yenilemek isteyenler için fırsat niteliğinde olan bu kampanya 3 aya varan taksit ertel eme ve kışa özel diğer pek çok avantajı kapsıyor.

 

Türkiye Finans Taşıt Finansmanı Kış Kampanyası

Türkiye Finans Katılım Bankası müşterilerine sağladığı finansman destekleriyle yaşamlarını kolaylaştırıyor. Türkiye Finans Kışa Özel Taşıt Finansmanı ile kişilerin hayalindeki otomobile sahip olmasının önü açılıyor. Bu finansman desteğinden yararlananlar isterlerse geri ödemeye 3 ay sonra başlayabiliyorlar. Taşıt finansmanı başvurusu yaparak Türkiye Finans’ın bu kampanyasından 31 Mart 2019 tarihine kadar katılmak mümkün. Türkiye Finans bu kampanya le hem sıfır araç, hem de kinci el araç almak için büyük bir fırsat veriyor. Kışa özel avantajlı şartlarla sağlanan Türkiye Finans taşıt finansmanı başvurusu en yakın şubeye giderek kolay bir şekilde gerçekleştiriliyor.

Kampanya Detayları

Türkiye Finans taşıt finansmanı kullanmak isteyenler isterlerse ikinci el, isterlerse sıfır araç için başvuru yapabiliyorlar. İlk kez bir araca sahip olacaklar ya da aracını yenilemek isteyenler için fırsat niteliğinde olan bu kampanya 3 aya varan taksit erteleme ve kışa özel diğer pek çok avantajı kapsıyor. Türkiye Finans tarafından yapılan kampanaya dair bilgilendirmede finansman desteği başvurularını serbestçe değerlendirme, ek belge ya da kefil isteme haklarının saklı olduğu, finansman başvurusunun uygun bulunmaması halinde ret cevabı verilebileceği, kampanya fiyatlarında gerekli görülmesi halinde bilgi vermeye gerek olmadan değişiklik yapılabileceği bildiriliyor. Kışa özel finansman desteği ile ilgili tüm detaylı bilgiler Türkiye Finans Katılım Bankası şubelerinden alınabildiği gibi şubelerden finansman başvurusu da yapılabiliyor. Türkiye Finans taşı finansmanına 31 Mart 2019 tarihine kadar tüm şubelerden başvurulabiliyor.

Kaynak: Banka Gazetesi

Daha Fazla

Katılım Haberleri

Dergiden Son Yazılar

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezleri kullanıyoruz. Sitemizi kullanmaya devam etmeniz durumunda, çerez kullanımımıza onay veriyor sayılırsınız.
Onayla
Privacy Policy