1 C
İstanbul
Perşembe, Ocak 28, 2021

TKBB ve MÜSİAD işbirliği ile Global Katılım Finans Zirvesi

İlginizi Çekebilir

Global Katılım Finans Zirvesi (GPAS), Türkiye Katılım Bankaları Birliği ve Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği organizatörlüğünde 17-18 Kasım tarihleri arasında İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı himayelerindeki zirvede; “Mikrofinans”, “Yetersiz Sukuk Arzı”, “Stratejik Sektör Penetrasyonu”, “Ürün ve Hizmet Standardizasyon Eksikliği”, “Afrika’da Katılım Finans Sistemi”, “İslami Fonlarda Başarı Hikâyeleri”, “İslami Finans Eğitim İhtiyacı” ve “Değişen trendler, yeni fırsatlar ışığında ürün ve hizmet çeşitliliği” gibi konular mercek altına alınacak.

Katılımcılar, bölgenin en büyük ve prestijli finans ekosistemi buluşması olan Global Katılım Finans Zirvesi’nde ticari ve yatırım amaçlı birebir görüşme imkânı ile iş birlikleri geliştirme, fon ve yatırımcılar noktasında yeni finans kaynaklarına ulaşma, yeni gelişme ve trendler ile iç içe olma imkânı elde edecekler.

Aynı zamanda işlerini büyütmeye engel olan sorunları çözmek için kaynak veya hizmetleri bulma, yeni ilişkiler geliştirme fırsatı dünyada en iyi performans gösteren tüketici topluluğu olan 2 trilyon dolarlık GPAS ekonomisine erişim imkânı ile dünyanın İslami finans pazarı açısından potansiyeli en yüksek olan ülkesi Türkiye’nin finans merkezi olma hedefinde pay sahibi olabilme fırsatı elde edecekler.

Daha Fazla

Katılım Haberleri

Dergiden Son Yazılar

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezleri kullanıyoruz. Sitemizi kullanmaya devam etmeniz durumunda, çerez kullanımımıza onay veriyor sayılırsınız.
Onayla
Privacy Policy