1.1 C
İstanbul
Salı, Ocak 19, 2021

TBB’den Girişimcilik Eğitim Programı

İlginizi Çekebilir

Türkiye Bankalar Birliği, finansal okuryazarlığın gelişmesi adına Girişimcilik Eğitim Programı hazırladığını ilan etti. Program kapsamında, bir iş fikrini girişime dönüştürme aşamasından başlayarak iş planı hazırlama ve iş modeli belirleme, devlet kurumları ve bankalar tarafından sağlanan alternatif finansman kaynakları ve Türkiye’de girişimcilere sunulan teşvik ve destek programları gibi birçok başlık altında bilgiler yer alıyor.

Finansal Okuryazarlık Portalı ücretsiz hizmet verecek

“Birliğimizin finansal okuryazarlık eğitim faaliyetleri kapsamında; ekonomik gelişmenin temel dinamiğini oluşturan ve gelişen ekonomiler için stratejik bir öneme sahip olan girişimcilik kavramı ve unsurları hakkında bilgi vermek amacıyla, eğitim videolarından ve kaynak rehberlerden oluşan bir “Girişimcilik Eğitim Programı” hazırlanmıştır.

Yenilikçi fikirlere sahip; kendi işini kurmak isteyen başta üniversite öğrencileri ve bu alanda ilgisi olan herkese yol göstermek amacıyla hazırlanan girişimcilik eğitim videoları ile kaynak rehberlere foy.tbb.org.tr adresli Türkiye Bankalar Birliği Finansal Okuryazarlık Portalı’ndan ücretsiz olarak ulaşılabilmektedir.”

 

 

 

Daha Fazla

Katılım Haberleri

Dergiden Son Yazılar

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezleri kullanıyoruz. Sitemizi kullanmaya devam etmeniz durumunda, çerez kullanımımıza onay veriyor sayılırsınız.
Onayla
Privacy Policy