-3.5 C
İstanbul
Salı, Ocak 19, 2021

Otomobil Sahibi Olmak İsteyenlere EmlakBank’tan Özel Finansman Desteği

İlginizi Çekebilir

Türkiye Emlak Katılım Bankası, otomobil sahibi olmak isteyen müşterilerine avantaj sağlamak amacıyla, yüzde 0,99’dan başlayan kâr oranlarıyla taşıt finansmanı kampanyasını sunuyor. EmlakBank taşıt finansmanı kampanyası 10 Ocak – 29 Şubat tarihleri arasında geçerli olacak.

“Gücüne Güven” sloganıyla kuruluşundan bu yana müşterisinin her türlü finansman ihtiyacında yanında olan EmlakBank, otomobil sahibi olmak isteyen bireysel ve kurumsal müşterilerine, avantajlı koşullarla taşıt finansman kampanyası başlattı. 10 Ocak’ta başlayan ve 29 Şubat tarihine kadar sürecek olan kampanya kapsamında, yüzde 0,99’dan başlayan kâr oranlarıyla hem sıfır hem de ikinci el araçlar için finansman desteği sunuluyor.

Kasko ve trafik sigortası EmlakBank tarafından sağlanan araç finansmanı, 0-24 ay arası yüzde 0,99, 25-48 ay arası ise yüzde 1,02 kâr oranıyla EmlakBank müşterisine sunuluyor.

Türkiye’nin en genç katılım bankası olan EmlakBank, Türkiye’nin farklı noktalarında hizmete sunduğu şubeleriyle, internet ve mobil şubesiyle müşterilerine daha etkin şekilde ulaşırken, müşterilerinin yatırım ve finansman ihtiyaçlarına yanıt veriyor.

Daha Fazla

Katılım Haberleri

Dergiden Son Yazılar

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezleri kullanıyoruz. Sitemizi kullanmaya devam etmeniz durumunda, çerez kullanımımıza onay veriyor sayılırsınız.
Onayla
Privacy Policy