-1.5 C
İstanbul
Çarşamba, Ocak 20, 2021

Kuveyt Türk’ün web sitesi yenilendi

İlginizi Çekebilir

Katılım bankacılığı sektörünün öncüsü Kuveyt Türk, kullanıcı deneyimini mükemmelleştirmek amacıyla www.kuveytturk.com.tr adresindeki web sitesini son teknolojik trendler doğrultusunda uçtan uca yeniledi.

Kuveyt Türk’ün yeni web sitesi bilgisayar, tablet, akıllı telefon gibi tüm cihaz ve tarayıcılarda kesintisiz ve tam kullanıcı deneyimi sağlayacak şekilde tasarlandı.

Kullanıcı dostu tasarımıyla dikkat çeken yeni web sitesi, modern arayüzü sayesinde işlem yapmayı kolay ve keyifli hâle getirirken interaktif hesaplama araçları sayesinde online bir finans danışmanı işlevi de görüyor. Yeni özelliklerle zenginleştirilen Finans Portalı, ekonomik verilerin takibini ve finansal işlemler hakkında ücretsiz bilgi alınmasını sağlıyor.

Kuveyt Türk’ün yeni web sitesindeki interaktif hesaplama araçları sayesinde kullanıcılar kâr payını, finansman veya taksit ödemelerini kolayca hesaplayabiliyor, hızlı bir şekilde bankacılık ürünlerine başvurabiliyorlar. Aynı zamanda güncel kurları takip edip avantajlı kurlardan anında haberdar olabiliyorlar.

Kuveyt Türk’ün yeni web sitesi, site içinde aranan her türlü bilgiye kısa sürede ulaşılmasını sağlayan gelişmiş arama özelliğiyle de dikkat çekiyor.

Daha Fazla

Katılım Haberleri

Dergiden Son Yazılar

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezleri kullanıyoruz. Sitemizi kullanmaya devam etmeniz durumunda, çerez kullanımımıza onay veriyor sayılırsınız.
Onayla
Privacy Policy