1 C
İstanbul
Pazartesi, Ocak 18, 2021

Kuveyt Türk’ün, Sağlam Kart’ı reklam oldu

İlginizi Çekebilir

Kuveyt Türk Katılım Bankası, Türkiye’deki alışveriş alışkanlıklarını göz önünde bulundurarak geliştirdiği yeni nesil kredi kartı Sağlam Kart’ı dikkat çekici reklam kampanyasıyla lanse etti.

Türk halkının olumlu özelliklerinden biri olan “sağlamcılık”tan hareketle hazırlanan reklam filminde sağlamcı karakterlerin özellikleri, aldıkları tedbirler ve ihtiyatlı davranış biçimleri örneklerle ekrana taşınıyor.

İzleyicinin kendini bulduğu ve karakterlerle özdeşleştiği Kuveyt Türk’ün Sağlam Kart reklam filmi, Türk halkının “sağlamcı” karakterine en uygun kartın Sağlam Kart olduğu mesajını veriyor.

Kuveyt Türk Genel Müdür Yardımcısı Aslan Demir konu ile ilgili, “Yeni nesil kredi kartı olarak tanımladığımız Sağlam Kart’la bilinçli tüketimi teşvik etmek için çalışıyoruz. Temel ihtiyaçlardan kaynaklanan harcamaları vade farksız yüksek taksit sayılarımızla desteklerken kazanılan Altın Puan’ları cari hesapta biriktirme ya da gram altına çevirme imkânı sunuyoruz. Sağlam Kart’ı anlatırken de hepimizin özümüzde bulunan, kültürümüzün bir parçası olan ‘sağlamcı’ davranış biçiminden hareket ettik. Müşterilerimize, Sağlam Kart sayesinde kredi kartı kullanırken de sağlamcı olabilecekleri mesajını verdik.” açıklamalarında bulundu.

Daha Fazla

Katılım Haberleri

Dergiden Son Yazılar

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezleri kullanıyoruz. Sitemizi kullanmaya devam etmeniz durumunda, çerez kullanımımıza onay veriyor sayılırsınız.
Onayla
Privacy Policy