1.5 C
İstanbul
Pazar, Ocak 17, 2021

Kuveyt Türk Katılım Bankası’na En İyi İşyeri Sertifikası

İlginizi Çekebilir

Kuveyt Türk Katılım Bankası’na Great Place to Work Türkiye Enstitüsü tarafından verilen ödül ses getirdi.

Great Place to Work Türkiye Enstitüsü tarafından 2019 yılında yapılan değerlendirmeler neticesinde Kuveyt Türk Katılım Bankası’na en iyi işyeri sertifikası olarak bilinen GPTW Certified verilmesi kararlaştırıldı. GPTW Türkiye Enstitüsü’nün bu sertifikayı Kuveyt Türk’e vermesinin nedeni müşterileri üzerinde yüksek güven oluşturması, bu güvenin Banka’nın kültürüne yansıması olduğu bildirildi.

Kuveyt Türk Katılım Bankası bundan böyle mükemmel işyeri sertifikasına hak kazanan banka olarak anılacak. Kuveyt Türk’ün mükemmel işyeri sertifikası 22 Şubat 2019 -22 Şubat 2020 tarihleri arasında geçerli olacak. Banka 1 yıl süreyle en iyi işyeri olma unvanına sahip olacak.

-Kuveyt Türk Geçen Yıl da Finansın En İyisi Seçilmişti

Kuveyt Türk Katılım Bankası 2018 yılında da en iyi işverenler arasına adını yazdırmış, “Finansın En İyisi” seçilmişti. Kuveyt Türk Katılım Bankası tarafından duyurulduğu üzere; 2019 yılında Great Place to Work Türkiye Enstitüsü yaptığı değerlendirmeler sonucunda Banka’ya yeni bir sertifika verildi. Yapılan analizlerden Kuveyt Türk’ün yüksek güven kültürüne sahip olduğu belirlendi.

GPTW Türkiye Enstitüsü 1 yıl süreyle geçerli olacak mükemmel işyeri sertifikasını Kuveyt Türk’e verdi. Banka, sosyal medya hesaplarından duyurduğu bu hak kazanımı ile ilgili pek çok olumlu yorum aldı.

 

Kaynak: Banka Gazetesi

Daha Fazla

Katılım Haberleri

Dergiden Son Yazılar

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezleri kullanıyoruz. Sitemizi kullanmaya devam etmeniz durumunda, çerez kullanımımıza onay veriyor sayılırsınız.
Onayla
Privacy Policy