11 C
İstanbul
Cumartesi, Ocak 23, 2021

Kızılay’dan Kuveyt Türk’e Platin Madalya

İlginizi Çekebilir

Kızılay’ın 151. kuruluş yılı kapsamında tören düzenlendi. Törende Kuveyt Türk’e verilen platin madalya,  Kuveyt Türk Genel Müdürü Ufuk Uyan’a takdim edildi

 

Dünyaya Hilâl’i armağan eden Türk Kızılay, kuruluşunun 151. yılını, “Kızılay Bağışçıları Madalya Töreni” ile kutladı. İstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda düzenlenen ödül töreninde Türk Kızılay bağışçılarına ödülleri takdim edildi. Törende özel bağışlarıyla ödül kazanan 7 bağışçıya Hilal’in yıldızları serisi ödülleri verilirken, 59 platin, 61 altın, 32 de gümüş madalya verildi. Cumhurbaşkanlığı’nın himayelerinde ve Türk Kızılay Genel Başkanı Dr. Kerem Kınık’ın ev sahipliğinde düzenlenen ödül törenine, Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca ve Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş da katıldı.

Değerlerimizle büyüyoruz mottosuyla toplumsal değerleri temel alan Kuveyt Türk, sahip çıktığı kültürel varlıklar doğrultusunda bugüne kadar Türk Kızılayı’na birçok kez bağış ve katkıda bulundu.

Kuveyt Türk’e verilen platin madalya, Kızılay’ın 151. kuruluş yılı kapsamında düzenlenen törende Kuveyt Türk Genel Müdürü Ufuk Uyan’a takdim edildi.

 

Kaynak: Kuveyt Türk Katılım Bankası

Daha Fazla

Katılım Haberleri

Dergiden Son Yazılar

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezleri kullanıyoruz. Sitemizi kullanmaya devam etmeniz durumunda, çerez kullanımımıza onay veriyor sayılırsınız.
Onayla
Privacy Policy