1 C
İstanbul
Perşembe, Ocak 28, 2021

KFH Bahren, Yeni Finansal Ürünler Geliştirdi

İlginizi Çekebilir

Bahreyn’deki önde gelen İslami Bankalardan birisi olan Kuwait Finance House -Bahreyn (KFH-Bahreyn) yakın zamanda müşterilerinin Şer’i yatırım ürünleri talebine yanıt olarak yeni bir finansal ürün hattı başlattı

 

Başlatılan  Yatırım hesapları, Wakala Para Yatırma Hesapları ve Flexi Wakala Yatırım Hesapları, Özel Bankacılık müşterilerinin ihtiyaçlarını ve gereksinimlerini daha iyi karşılamak, işlemlerini daha sorunsuz gerçekleştirmelerini sağlamak, müşteri deneyimini geliştirmek ve yükseltmek için başlatıldı.

Hesaplar, tasarrufların ve cari hesapların getirisini tek bir üründe birleştiren, günlük olarak kar hesaplamanın ve aylık olarak kârın yatırımcılara dağıtılmasının faydasını birleştiren bir çözüm sunuyor. Müşteriler Bahreyn dinarları cinsinden veya ABD doları cinsinden birini seçme hakkınasahiptir. Elde edilen kar payları aylık olarak müşterilerin hesaplarına dağıtılacak.

 

 

Özel Bankacılık ve Varlık Yönetimi İcra Müdürü Abdul Razak Jawahery şunları söyledi: “KFH-Bahreyn’de her zaman müşterilerimizi öncelik listemizin en başında tutarız. En yeni Hesaplarımız, KFH-Bahrain Özel Bankacılık Departmanı olarak, kapsamlı ürün teklifleri ile müşterilerimize üstün hizmet seviyesi sunacak ”dedi.

 

Kaynak: Zawya

Daha Fazla

Katılım Haberleri

Dergiden Son Yazılar

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezleri kullanıyoruz. Sitemizi kullanmaya devam etmeniz durumunda, çerez kullanımımıza onay veriyor sayılırsınız.
Onayla
Privacy Policy