1 C
İstanbul
Pazar, Ocak 17, 2021

IRTI Ve Effat Üniversitesi Ortak İslami Finans Konferansları Düzenleyecek

İlginizi Çekebilir

İslam Kalkınma Bankası (IsDB) Grubunun İslam Araştırma ve Eğitim Enstitüsü (IRTI), İslami finansın çeşitli yönleriyle ortak konferanslar düzenlemek için Cidde merkezli Effat Üniversitesi ile işbirliği yaptı.

IRTI Genel Müdürü Dr. Sami Al-Suwailem ve Effat Üniversitesi Başkanı Dr. Hayfa Reda Jamal Allail, üniversitenin merkez kampüsünde işbirliğini kolaylaştırmak için bir mutabakat zaptı imzaladı. Anlaşma, iki kurum arasında ortak ilgi alanları dahilinde programların uygulanmasında , özellikle ortak olarak tematik konferansların düzenlenmesi için işbirliğini sağlamak için genel bir çerçeve sunmaktadır .

IRTI ve Effat daha önce, Aralık 2018’de Cidde’deki üniversitenin tesislerinde düzenlenen ‘Blockchain Akıllı Müteahhitlik ve İslami Finansman’ temasıyla düzenlenen 4. İslami Finans Konferansını düzenlemek için işbirliği yapmıştı. Yeni anlaşmanın iki kurum arasındaki işbirliğini güçlendirmesi bekleniyor.

 

 

Kaynak: Saudi Gazette

 

 

Daha Fazla

Katılım Haberleri

Dergiden Son Yazılar

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezleri kullanıyoruz. Sitemizi kullanmaya devam etmeniz durumunda, çerez kullanımımıza onay veriyor sayılırsınız.
Onayla
Privacy Policy