11.5 C
İstanbul
Salı, Ocak 26, 2021

IDC Türkiye’den Vakıf Katılım’a Ödül

İlginizi Çekebilir

Vakıfların paylaşım kültürünü kamunun gücüyle birleştirerek katılım bankacılığına yeni bir soluk getiren Vakıf Katılım, bu hizmet anlayışını yeni bir ödülle taçlandırdı. IDC Türkiye tarafından düzenlenen ve dijital dönüşüm alanında fark oluşturan projelerin yer aldığı “IDC Finance Summit 2019″da Vakıf Katılım, Tabana Yaygınlık Kategorisi’nde ‘’Online/Of ine Kanallardan İstanbulkart Yükleme İşlemleri Projesi’’ ile ikinciliğe layık görüldü.

Dünyanın dijital alanda devrimler ve yepyeni teknolojik dönüşümler yaşadığı
bir dönemde, sektöre yeni nesil altyapılar kullanan dijital bir kurum olarak giriş yaptıklarını dile getiren Vakıf Katılım Genel Müdürü İkram Göktaş, konuyla ilgili şunları söyledi: ‘’Müşterilerimizin beklenti ve taleplerini karşılayacak şekilde çalışmalar ortaya koyuyor ve teknoloji alanında önemli yatırımlar yapıyoruz. Bu kapsamda halkımızın hayatını kolaylaştıran İstanbulkart yüklemelerine yönelik sunmuş olduğumuz ve ödül alan projemiz, dijital alanda hayata geçirdiğimiz projelerden sadece biri.”

Daha Fazla

Katılım Haberleri

Dergiden Son Yazılar

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezleri kullanıyoruz. Sitemizi kullanmaya devam etmeniz durumunda, çerez kullanımımıza onay veriyor sayılırsınız.
Onayla
Privacy Policy