11 C
İstanbul
Cumartesi, Ocak 23, 2021

Emlak Katılım Büyümeye Devam Ediyor

İlginizi Çekebilir

Türkiye çapında 17. şubesini Ostim’de açan Emlak Katılım, bu yılın sonunda 40 şubeye ulaşmayı hedefliyor.

Şubat 2020’de Ankara’daki ilk şubesinin açılışını gerçekleştiren banka, Ostim ile Ankara’da ikinci, Türkiye çapında ise 17. şubesini devreye almış oldu. Emlak Katılım, hizmet ağını genişletme çabaları doğrultusunda Ankara’daki ikinci şubesini Ostim’de açtı.

Ataşehir’deki merkez şubesi ile 21 Mart 2019’da hizmet vermeye başlayan Emlak Katılım, 2020 sonunda 40 şubeye ulaşmayı hedefliyor. Açıklamada görüşlerine yer verilen Emlak Katılım Genel Müdürü Nevzat Bayraktar, Ostim şubesinin açılmasından dolayı mutluluk duyduklarını dile getirdi.

“Şube sayımızı 17’ye çıkardık”

Türkiye’nin attığı güçlü adımlarla geleceğe umutla ilerlediğini belirten Bayraktar, ”Biz de Emlak Katılım olarak içinde bulunduğumuz süreçte büyümeye devam ediyoruz.” ifadesini kullandı. Bayraktar, hizmet portföylerinin genişlediğini ve ağlarının büyüdüğünü vurgulayarak, şunları kaydetti:

“Ankara’da bugün aktif olarak faaliyete başlayan Ostim şubemiz ile açılan şube sayımızı 17’ye çıkardık. Türkiye olarak, sağlam temellere dayanan ekonomik altyapımızla hızla atağa geçeceğimize inancımız tamdır. Her zaman belirttiğimiz gibi ülkemizin gücüne güveniyoruz. Esnafımızın, KOBİ’lerimizin, iş adamlarımızın gücüne, potansiyeline güveniyoruz. Birlik olduğumuzda ortaya çıkan başarılı projelerin, geleceğe yönelik yapabileceklerimizin de bir göstergesi olduğuna inanıyoruz. Ülkemiz bulunduğu coğrafi konum ve hayata geçirdiği stratejik projelerle önümüzdeki yıllarda yükselen grafiğini artırmaya devam edecektir.”

 

 

Daha Fazla

Katılım Haberleri

Dergiden Son Yazılar

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezleri kullanıyoruz. Sitemizi kullanmaya devam etmeniz durumunda, çerez kullanımımıza onay veriyor sayılırsınız.
Onayla
Privacy Policy