-1.5 C
İstanbul
Salı, Ocak 19, 2021

Emlak Katılım Aksaray’da İlk Şubesini Açtı

İlginizi Çekebilir

Emlak Katılım, şube sayısını artırmaya devam ediyor. Hizmetlerini Türkiye’nin her noktasına ulaştırmak üzere şube yatırımlarını sürdüren Emlak Katılım’ın yeni durağı Aksaray oldu. Şube yatırımlarına hız kesmeden devam eden Emlak Katılım, Türkiye’nin farklı noktalarında şubelerini hayata geçirerek 33’üncü şubesini Aksaray’da açtı.

Yıl sonuna kadar ülke çapında 50 şubeye ulaşmayı hedefleyen Emlak Katılım, nüfusunun yüzde 70’i tarım ve hayvancılıktan geçim sağlayan Aksaray’da, müşterilerinin finansal taleplerine en doğru şekilde yanıt verecek ürünlerini sunmaya başladı.

“Türkiye’nin gücüne ve ekonomisine inanıyoruz”

Açıklamada görüşlerine yer verilen Emlak Katılım Genel Müdürü Nevzat Bayraktar, Türkiye’nin gücüne, güçlü ekonomik konumuna inandıklarını belirtti. Bayraktar, “Bizim için elzem olan noktalarda yer almayı hedefliyoruz. Bu bağlamda bizim için kritik olan şehirlerimizden Aksaray’da 33’üncü hizmet noktamızı devreye aldık. Yeni şubemizin Aksaray’a ve ülkemize hayırlı olmasını temenni ediyorum. Katılım finans sistemine katkıda bulunmak, ekonomimize desteğimiz artırmak ve daha fazla katma değer oluşturmak amacıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Şube ağımızı genişletmeyi önümüzdeki yıllarda da sürdüreceğiz. Bu kapsamda yaptığımız yatırımlarla sadece şube açmıyoruz; yerel ekonomiye ve istihdama katkı sağlamayı hedefliyoruz.

Emlak Katılım şube ağını genişletirken dijitalleşen dünyanın gereksinimlerine uygun olarak hareket ediyor. Özellikle pandemi süreci ile dijital bankacılık araçları ön plana çıktı. Emlak Katılım olarak bu konuda süregelen çalışmalarımızda istediğimiz noktaya geldik ve Emlak Katılım e-şube’yi hizmete sunduk. Emlak Katılım e-şube sayesinde müşterilerimiz tamamen dijital kanal üzerinden hesap açabiliyorken bizim de kendileriyle teknolojinin imkanlarını kullanarak daha fazla iletişim kurmamıza yardımcı oluyor. Müşterilerimizin ihtiyaç duydukları bankacılık hizmetlerine kolaylıkla ulaşabildikleri e-şubemizle ülkemizin istisnasız her köşesini kapsamayı ve müşterilerimize hizmet vermeyi hedefliyoruz” dedi.

Daha Fazla

Katılım Haberleri

Dergiden Son Yazılar

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezleri kullanıyoruz. Sitemizi kullanmaya devam etmeniz durumunda, çerez kullanımımıza onay veriyor sayılırsınız.
Onayla
Privacy Policy