1 C
İstanbul
Perşembe, Ocak 28, 2021

Emirates İslamic, Emaratech İle İşbirliği Yapıyor

İlginizi Çekebilir

İşbirliği, Emirates Islam’ın bireysel ve kurumsal müşterilerinin noqodi cüzdanlarını doldurmalarına ve bankanın smartBUSINESS platformu, mobil uygulaması, çevrimiçi bankacılık ve ATM makineleri gibi çeşitli kanallardan eVoucher ödemeleri yapmalarına olanak sağlayacak.

Emirates Islamic, noqodi ödeme ağ geçidi aracılığıyla bireylerin ve işletmelerin bir dizi devlet hizmetine elektronik ödeme yapmalarını sağlamak için emaratech ile ortaklık kurdu.

Yapılan açıklamada banka, ortaklığın müşterilerin Dubai Arazi Dairesi, İkamet Genel Müdürlüğü ve Dışişleri Genel Müdürlüğü ve Fujairah Belediyesi dahil olmak üzere Hükümet departmanları tarafından sunulan hizmetler için çevrimiçi ödeme yapmalarını sağlayacağını belirtti.

Emirates Islamic’in CEO’su Salah Mohammed Amin, “Noqodi ödeme ağ geçidiyle olan yeni ortaklığımızın müşterilerimize daha fazla kolaylık ve kullanım kolaylığı getireceğinden eminiz ve yakın zamanda daha fazla işbirliği ve yeni ortak girişimlerle hizmetlerimizi daha da geliştirmek için için sabırsızlanıyoruz.  ”

Emaratech Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Üyesi Thani Alzaffin, “noqodi, BAE’deki Emir bankaları gibi büyük bankalarla, ödeme kanallarını güçlendirmek ve hem dijital hem de özel sektörden müşterilere sayısallaştırma girişimlerinde yardımcı olmak için stratejik ortaklıklar kuruyor” diye ekledi.

 

Kaynak: İslamic Business & Finance

Daha Fazla

Katılım Haberleri

Dergiden Son Yazılar

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezleri kullanıyoruz. Sitemizi kullanmaya devam etmeniz durumunda, çerez kullanımımıza onay veriyor sayılırsınız.
Onayla
Privacy Policy