1 C
İstanbul
Perşembe, Ocak 28, 2021

Doğa Sigorta Acenteleri 4 Ülke 4 Şehir Gezdi

İlginizi Çekebilir

2018  yılında Trafik ve Trafikle beraber satılan ürünler hariç hedef gerçekleştirme değerlerine göre; gerekli şartları yerine getirerek Yurt Dışı Seyahat  Ödülünü  kazanan  Acentelerimizle keyifli bir Orta Avrupa Gezisi gerçekleştirdik.

Doğa Sigorta Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Kırmızı, Genel Müdür Coşkun Gölpınar ve GMY’lerimiz Adnan Sığın ve Mehmet Tümer’in de eşlik ettiği seyahatimiz, İstanbul’dan itibaren rehberimiz eşliğinde tarihi, ekonomik ve sektörel bir çok bilgi sahibi olmamızı sağlarken, son derece keyifli anlar yaşattı. Doğa Sigorta yöneticilerinden de katılımla, acentelerimiz ile birlikte vakit geçirme, sohbet etme ve yeni planlar, projeler geliştirme fırsatı yakaladık.

4-9 Mart 2019 tarihlerinde gerçekleşen seyahatimizde 4 şehir – 4 ülke ziyaret ettik!.

4 ve 5 Mart tarihlerinde, Macaristan’ın Budapeşte şehrinde konaklayarak başlayan yolculuğumuz, şehir merkezinde geçirilen hareketli  vakitler yanı sıra  Estergon Kalesi, Szetendre Kasabası ziyaretleri ile sürdü, köprüler ve ışıklar şehrinde Tuna nehri üzerinde gerçekleşen leziz yemekler eşliğinde tekne turu şehrin görkemini gözlerimizin önüne serdi.  Acentelerimiz ile katıldığımız bir diğer akşam organizasyonu Çigan gecesinde hep beraber eğlendik, sanatçıların grubumuza özel söylediği Türkçe şarkılara neşeyle eşlik ettik.

6 Mart günü Bratislava sokaklarını keyifle turladıktan sonra, varış noktamız Viyana’nın görkemli bulvarlarında bol bol fotoğraf çekip, büyülü atmosferin tadını çıkardık.

7 Mart’ta Cesky Krumlov’un masalsı ortamında yaptığımız gezinti sonrası Prag şehir turu ile adeta bir film platosu havasındaki köprülerin, sokakların, tarih kokan binaların arasında günümüzü tamamladık.

8 Mart Cuma günü ziyaret ettiğimiz Karlovy Vary’den ayrılmak tüm ekibimiz için çok güç oldu, her adımda ayrı bir keyif yaşadık. Mustafa Kemal Atatürk’ün şifa bulduğu şehir olarak bilinen Prag’a yaklaşık 1,5 saatlik mesafede bulunan Karlovy Vary, dünyanın en önemli kaplıca kenti.  Atatürk bir dönem ciddi bir böbrek rahatsızlığı yaşamış. Bu esnada kendisine Çek Cumhuriyeti’nin Karlovy Vary şehri önerilmiş. Günümüzde Atatürk’ün kaldığı otelin duvarında bu ziyaretine dair bir levha göze çarpıyor.

Prag’ta tüm misafirlerimizin hatırından çıkmayacak bir diğer anı da Ortaçağ gecesi konseptinde gerçekleşen akşam yemeğimiz oldu, büyülü bir ortamda güzel lezzetlerle ağırlanmak kadar eşsiz müzikler ve dans gösterileri de keyif dolu anlar yaşattı.
Vltava nehrinde akşam yemeği turumuzu da ihmal etmedik ve bu şehri de nehrin üzerinden seyretme fırsatı bulduk.

Doğa Sigorta olara acentelerimizin beğeni dolu görüşlerinin mutluluğu ile yeni hedefler yeni ülkeler fethetmeye hazırız. Her zaman büyük önem verdiğimiz acente iletişimimizi 2019 yılında da seyahatlerimiz, toplantılarımız, kahvaltı organizasyonlarımız ile güçlendiriyor, başarıları da ödüllendiriyor olacağız.

 

 

Kaynak: Sigorta Haber

Daha Fazla

Katılım Haberleri

Dergiden Son Yazılar

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezleri kullanıyoruz. Sitemizi kullanmaya devam etmeniz durumunda, çerez kullanımımıza onay veriyor sayılırsınız.
Onayla
Privacy Policy