1 C
İstanbul
Pazartesi, Ocak 18, 2021

Doğa Dostu Albaraka Türk Katılım Bankası Skorunu Arttırdı

İlginizi Çekebilir

8 binden fazla firmanın katıldığı Karbon Saydamlık Projesi 2019 raporunda Katılım Bankaları içerisinde bir ilke imza atan Albaraka Türk B skorunu aldı

Albaraka Türk, sürdürülebilirlik alanında da sektörünün lider bankası olmaya devam ediyor. 8 binden fazla firmanın katıldığı Karbon Saydamlık Projesi 2019 raporunda Katılım Bankaları içerisinde bir ilke imza atan Albaraka Türk B skorunu aldı.

Albaraka Türk Genel Müdür Yardımcısı Süleyman Çelik, “Dünyanın En İyi Katılım Bankası Olmak” vizyonu ile sürdürülebilirlik yaklaşımını şekillendiren Albaraka Türk, tüm faaliyetlerini çevresel etki gözeterek yürütmeye ve notunu artırmaya devam edeceği mesajını verdi. “Tüm faaliyetlerimizi sürdürülebilirlik odaklı bir şekilde geliştirmeye devam ediyoruz” diyen Çelik, ‘’Bu çabalarımızın bir karşılığı olarak bu skoru aldığımıza inanıyorum. Albaraka Türk olarak karbon salınımını daha da azaltarak, çevresel etkimizi en aza indirmek için çalışmalarımızı var gücümüzle sürdüreceğiz” dedi.

 

Kaynak: TimeTürk

Daha Fazla

Katılım Haberleri

Dergiden Son Yazılar

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezleri kullanıyoruz. Sitemizi kullanmaya devam etmeniz durumunda, çerez kullanımımıza onay veriyor sayılırsınız.
Onayla
Privacy Policy