2 C
İstanbul
Perşembe, Ocak 28, 2021

“Dijitalleşme Olmazsa Olmaz”

İlginizi Çekebilir

Türkiye Finans Katılım Bankası Fast Company Türkiye iş birliğiyle “Üretime Dönüş – Holdinglerin Yeni Ajandası” isimli webinar düzenledi. Etkinliğe, Fast Company Türkiye Kurucusu Rauf Ateş, Limak Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ebru Özdemir, Anadolu Grubu CEO’su Hurşit Zorlu, Kibar Holding CEO’su Haluk Kayabaşı, Zorlu Holding CEO’su Ömer Yüngül ve Türkiye Finans Katılım Bankası Genel Müdür Vekili Murat Akşam katıldı.

“Müşteriye yerinde hizmet götürmek gerekiyor”

Pandemiyle beraber dijitalleşmeleri gerektiğini daha iyi kavradıklarını ifade eden Murat Akşam, müşteriye yerinde hizmet götürmeleri gerektiğini daha iyi anladıklarını söyledi. Akşam, bankacılık alanında pek çok evrak işi olduğunu hatırlatarak bu süreçleri dijitale taşıdıklarını, kağıtsız ortamda çalıştıklarını belirtti.

“Mobil kullanım rakamlarına baktığımızda 52 milyona ulaşmış”

Akşam, “Müşterilerimizi artık şubelere biraz daha az alacağız gibi görünüyor. Çünkü mobil kullanım rakamlarına baktığımızda 52 milyona ulaşmış durumda. Yani Türkiye’de 52 milyon kişi bankacılık hizmetini mobilden alıyor. Dolayısıyla böyle baktığımızda dijitalleşme olmazsa olmaz. Dolayısıyla biz daha hızlı, daha çevik ve daha dijital bir sürece geçtiğimizi düşünüyoruz. Hayatımızı da bu şekilde devam ettireceğimize inanıyoruz.” dedi.

 

Daha Fazla

Katılım Haberleri

Dergiden Son Yazılar

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezleri kullanıyoruz. Sitemizi kullanmaya devam etmeniz durumunda, çerez kullanımımıza onay veriyor sayılırsınız.
Onayla
Privacy Policy