10 C
İstanbul
Perşembe, Ocak 21, 2021

BBI’dan TKBB Ziyareti

İlginizi Çekebilir

Bosna Bank International, Türkiye Katılım Bankaları Birliği’ne ziyaret gerçekleştirdi.

Türkiye Katılım Bankaları Birliği, Bosna Bank International (BBI)’ı Genel Merkezinde ağırladı. Ziyaret kapsamında BBI’dan gelen heyete, TKBB tarafından hem katılım bankacılığı sektöründeki gelişmeler hem de birliğin faaliyetleri hakkında bir sunum gerçekleştirildi. Sunumun ardından da Türkiye ve Bosna Hersek örnekleri üzerinden müzakerede bulunuldu. Verimli geçen toplantıya BBI yöneticileri, TKBB Genel Sekteri Osman Akyüz ile TKBB Genel Sekreter Yardımcısı İsmail Vural da katılım gösterdi.

BBI Hakkında

BBI, Bosna Hersek’te İslami finans ilkelerine uygun olarak faaliyet gösteren ilk banka olmakla birlikte hala Güneydoğu Avrupa’daki tek İslami bankadır. Özellikle son birkaç yıldır piyasada en iyi performans gösteren bankalardan biri haline gelen BBI, aynı zamanda Türkiye’de faaliyet gösteren tüm katılım bankaları ile iş birliği içerisindedir.

Daha Fazla

Katılım Haberleri

Dergiden Son Yazılar

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezleri kullanıyoruz. Sitemizi kullanmaya devam etmeniz durumunda, çerez kullanımımıza onay veriyor sayılırsınız.
Onayla
Privacy Policy