1 C
İstanbul
Pazar, Ocak 17, 2021

Altın Yatırımı, Parlak Fikir!

İlginizi Çekebilir

Geçmişten günümüze uzun yıllardır yatırım için altın tercih ediliyor. Altın satışında değer kaybına uğramamak için gram altına alternatif olarak Cumhuriyet Altını almak da doğru bir yol.

Aynı şekilde 22 ayar bilezikler de yüksek işçilik maliyeti bulunmayan takılardan. İsterseniz altın ons isterseniz de diğer ölçü birimlerindeki altınlar olsun, direkt kuyumculardan almak yolunu izleyebileceğiniz gibi bankalar üzerinden de alım satım işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bankada açacağınız bir altın hesabı kaybolma, çalınma gibi risklerin önüne geçecektir. Aynı zamanda piyasa dalgalanmalarını takip edip kara geçmek için açık kuyumcu bulmak gibi bir zahmete girmenize gerek kalmaz, alım satım makasının az oluşu sayesinde daha hızlı kar etme imkanı sunar.

Seneler içinde her zaman yükselişini sürdüren, yatırımcılar tarafından en çok tercih edilen yatırım araçlarından biri olan altın için fiziki olarak alım satımlar güvenlik endişesi ile bankaların altın hesaplarına taşınmaya başlayınca bankalar da kullanım kolaylığı sağlamak için çalışmalar yürütme yoluna girdi. ‘’Senin Bankan’’ ise kullanıcılarına sunduğu hafta içi her gün, 24 saat, uygun marjlarla altın işlemleri imkanıyla bu alanda en çok dikkat çeken sistemlerden. İster gündüz, ister gece; şubeye gitmeden, piyasaların açılmasını beklemeden Senin Bankan’a giriş yapabiliyor, altın hesabınızı avantajlı kurlarla yönetebiliyorsunuz. Dinamik fiyatlama özelliği ve zengin ürün seçenekleriyle rakiplerinden farklılaşan Senin Bankan, hizmetini Kuveyt Türk güvencesiyle sunuyor. Döviz ve altın işlemlerinizi hafta içi her gün 24 saat boyunca İnternet ve Mobil Şube’de gerçekleştirmek en az altına yatırım yapmak kadar parlak bir fikir!

Haberin tamamı: https://www.yenisafak.com/ekonomi/altin-yatirimi-parlak-fikir-3370942

Daha Fazla

Katılım Haberleri

Dergiden Son Yazılar

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezleri kullanıyoruz. Sitemizi kullanmaya devam etmeniz durumunda, çerez kullanımımıza onay veriyor sayılırsınız.
Onayla
Privacy Policy