12.9 C
İstanbul
Pazar, Ocak 24, 2021

Albaraka Türk’ten Yeni Dijital Uygulama

İlginizi Çekebilir

Albaraka Türk’ten Dijital Uygulama
Albaraka Türk, WesternUnion®Türkiye’de ilk mobil cihaz oldu.
Albaraka Türk, Western Union® mobil bir uçtan uca ve tam entegre olarak Türkiye’yi sunan ilk banka oldu. 
Albaraka Türk , açık hava dünyasını sıralama, dünyanın en iyi iyi merkez bankası olma hedefini sürdürüyor. Yenilikçiçi dijital teknolojik özellikler 
Western Union® mobil cihazların uçtan uca ve tam entegre olarak Türkiye’de sunan Albaraka Türk, Google Play ve App Store ‘da kullanılabilir olması Western Union mobil uygulaması, müşterilerim şubeye gelmeden önce işlem detaylarını uygulama üzerinden oluşturabilmesi imkanı sağlıyor.
Tekrar form doldurma zahmetine katlanılmadan uygulama üzerinden Albaraka Türk’ün 229 şubesinden birinde tahsilat / ödeme yöntemi ile sonuçlandırılabilmesi ile müşteriler zamandan tasarruf edebiliyor.
Western Union’ın mobil uygulamalarının kullanımını artıracağı ifade edildi. Albaraka Türk, modern cihazların kullanımı özel avantajlı ürün fiyatları ve şehirdekiler ilgisini çekecek diğer avantajlar da sunacağı bilgisini verdi.

 

Kaynak: AA

Daha Fazla

Katılım Haberleri

Dergiden Son Yazılar

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezleri kullanıyoruz. Sitemizi kullanmaya devam etmeniz durumunda, çerez kullanımımıza onay veriyor sayılırsınız.
Onayla
Privacy Policy