1.5 C
İstanbul
Pazar, Ocak 17, 2021

Albaraka Türk Sözleşme İşlemlerini Dijital Ortama Taşıdı

İlginizi Çekebilir

Albaraka Türk, geliştirdiği Bankacılık Hizmetleri Sözleşmesinden (BHS) sonra kare barkod uygulaması ile sözleşmeleri dijital ortama taşıyarak müşterilerinin hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor.

Türkiye’nin ilk katılım bankası Albaraka Türk, dijital çağın katılım bankası olma yolunda önemli adımlar atmaya devam ediyor. Bu vizyon doğrultusunda, yeni ürün ve hizmetlerle müşterilerinin hayatını kolaylaştıran Albaraka Türk, bankacılık işlem sürelerini ve sözleşme prosedürlerini kısaltmak için geliştirdiği Bankacılık Hizmetleri Sözleşmesi (BHS) ile sektöründe en az sayıda imzayla sözleşme alan banka oldu. Albaraka Türk ayrıca, kare barkod uygulaması ile sözleşmeleri dijital ortama taşıyarak hem çalışanlarının hem de müşterilerin hayatını kolaylaştırdı.

Müşteri memnuniyeti ön planda

Albaraka Türk, iş ortağı olarak gördüğü müşterilerinin hesap açılış işlemlerinin kolaylaştırılması, sürecin hızlandırılması, bürokratik işlemlerin azaltılması amacıyla, ‘hesap açılış süreci / sözleşmeleri’ uçtan uca yeniden güncelledi.

Haberin tamamı: http://fintechistanbul.org/2018/06/06/albaraka-turk-sozlesme-islemlerini-dijital-ortama-tasidi/

Daha Fazla

Katılım Haberleri

Dergiden Son Yazılar

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezleri kullanıyoruz. Sitemizi kullanmaya devam etmeniz durumunda, çerez kullanımımıza onay veriyor sayılırsınız.
Onayla
Privacy Policy