-1.5 C
İstanbul
Salı, Ocak 19, 2021

Albaraka Türk Her Alışverişi Bir İyiliğe Dönüştürüyor

İlginizi Çekebilir

Albaraka Türk Katılım Bankası “Yuvarla” uygulaması ile her alışverişi bir iyiliğe dönüştürmeye devam ediyor.

-Albaraka Türk Kredi Kartlarında Kuruşlar Bağış Yapılabiliyor

Albaraka Türk Katılım Bankası müşterileri Yuvarla adlı uygulamayla alışverişlerinden arta kalan tutarları bağış olarak bırakabiliyorlar. Banka müşterileri Albaraka Türk kredi kartları ile yaptıkları alışverişlerde ödedikleri alışveriş tutarından arta kalan kuruşları iyilik için tamamlayabiliyorlar. Albaraka Türk müşterileri aradaki farkı istedikleri kuruluşa bağış yapabiliyorlar.

Bağış yapmak isteyen Albaraka Türk kredi kartı sahipleri Yuvarla.com adresine girerek uygulamayı indirebiliyorlar. Uygulamaya kredi kartlarını tanımlamalarının ardından alışveriş tutarından kalan miktarı hangi kuruluşa bağış yapacaklarını seçebiliyorlar. Albaraka Türk bu uygulama ile küsüratları yuvarlayarak birikmesini ve büyüyerek iyiliğe dönüşmesini sağlamış oluyor.

-Albaraka Türk’te Her Alışveriş Bir İyilik

Albaraka Türk Katılım Bankası tarafından hayata geçirilen uygulama Banka’nın kredi kartlarından yapılan alışverişlerde kullanılabiliyor. “Yuvarla” adı verilen uygulamaya göre kredi kartı alışverişinde kalan küsüratlar istenen kuruluşa yardım olarak tanımlanabiliyor. Kredi kartı ile online alışverişyapan Albaraka Türk müşterileri yuvarla.com adresinden uygulamayı indirmiş olmaları halinde bağışta bulunabilecekleri kuruluşu seçebiliyorlar.

“Her Alışveriş Bir İyilik” mottosuyla yola çıkan Albaraka Türk Katılım Bankası bu uygulama ile bağış ve yardımda bulunmak isteyen, ancak zamansızlıktan dolayı buna fırsatı olmayan kişilerin işini kolaylaştırıyor. Alışverişini yapan Banka müşterisi uygulamada liste halinde yer alan kuruluşlardan istediği birine kalan kuruşları bağış yapabiliyor.

 

Kaynak: Banka Gazetesi

Daha Fazla

Katılım Haberleri

Dergiden Son Yazılar

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezleri kullanıyoruz. Sitemizi kullanmaya devam etmeniz durumunda, çerez kullanımımıza onay veriyor sayılırsınız.
Onayla
Privacy Policy