1 C
İstanbul
Perşembe, Ocak 28, 2021

Albaraka Türk “En İyi Katılım Bankası” seçildi

İlginizi Çekebilir

Türkiye’deki 30 yıllık tecrübesiyle katılım bankacılığı sektöründe ilklerin öncüsü Albaraka Türk, uluslararası alanda kazandığı ödüllere bir yenisini ekledi.

Albaraka Türk, Islamic Finance News dergisi (IFN) tarafından sektördeki en iyileri belirlemek amacıyla düzenlenen IFN 2016 Ödüllerinde, “Türkiye’nin En İyi Katılım Bankası” seçildi.

Dubai’de yapılan ve İslami finans sektöründe farklı dallarda ödüllerin verildiği törende, “Türkiye’nin En İyi Katılım Bankası” Ödülü’nü, Albaraka Türk Kurumsal İletişim Müdürü Ekrem Şahin teslim aldı.

Ödül töreni sonrasında konuşan Albaraka Türk Kurumsal İletişim Müdürü Ekrem Şahin, “Albaraka Türk olarak istikrarlı bir şekilde büyümemizi sürdüreceğiz. Aldığımız bu ödülle bankamızın sağlam aktif kalitesi, yüksek öz kaynak kârlılığı, piyasa değerindeki yükseliş ve uluslararası bankacılık alanındaki başarılı konumu global finans dünyası tarafından da tescil edilmiş oldu. Türkiye’deki 30 yıllık tecrübemizle her geçen gün daha güçleneceğimize inanıyorum. Bu vesileyle böylesine özel bir ödülün kazanılmasında emeği geçen tüm çalışanlarımıza teşekkür etmek istiyorum.” açıklamalarında bulundu.

Daha Fazla

Katılım Haberleri

Dergiden Son Yazılar

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezleri kullanıyoruz. Sitemizi kullanmaya devam etmeniz durumunda, çerez kullanımımıza onay veriyor sayılırsınız.
Onayla
Privacy Policy