2 C
İstanbul
Perşembe, Ocak 28, 2021

Albaraka Mobil Yenilendi

İlginizi Çekebilir

Albaraka Türk, “Albaraka Mobil”e yeni özellikler ekledi. Albaraka Mobil; Yüz Tanıma ile Giriş, QR Kod ile Para Çekme, İşlem Bildirimleri, Kişiselleştirilebilir Anasayfa, İşlemi Tekrarla ve Mobil Asistan gibi birçok yeni özelliği müşterilerinin hizmetine sunuyor. Ayrıca yeni “Albaraka Mobil” kullanım kolaylığı ve modern tasarımı ile de dikkat çekiyor. Albaraka Türk’ün mobil bankacılık uygulaması, AppStore ve PlayStore’dan indirilerek kullanılabiliyor. Yeni “Albaraka Mobil”i yükleyip aktivasyon yapan müşteriler 1 adet, para transferi ve fatura ödeme işlemi gerçekleştiren müşteriler
ise 1’er adet olmak üzere toplam 3 çekiliş hakkı ile düzenlenen kampanyaya katılarak 10 adet Samsung Galaxy Note9, 10 adet Drone, 10 adet Playstation 4 Pro, 10 adet Samsung Akıllı Saat ve 10 adet Samsung Galaxy Tabletten birini kazanma şansı da yakalıyor. Detaylı bilgiye www.albaraka. com.tr’den ulaşabilirsiniz.

Albaraka Türk’ten 350 Milyon TL Tutarlı Kira Sertifikası

Albaraka Türk, ilk kira sertifikası halka arzını tamamladı. Bankanın iştiraki Bereket Varlık Kiralama A.Ş’nin 15-16-19 Kasım tarihlerinde TL bazında, yurt içi piyasada ihraç ettiği kira sertifikası işlemi ek satış ile 350 milyon TL olarak gerçekleşti. Bereket Varlık Kiralama A.Ş’nin 21 Kasım 2018’de halka arz yöntemiyle ihracını gerçekleştirdiği kira sertifikasının satışının tamamlandığına ilişkin özel durum açıklaması, Kamuyu Aydınlatma Platformu’nda yayınlandı.

Daha Fazla

Katılım Haberleri

Dergiden Son Yazılar

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezleri kullanıyoruz. Sitemizi kullanmaya devam etmeniz durumunda, çerez kullanımımıza onay veriyor sayılırsınız.
Onayla
Privacy Policy