11.5 C
İstanbul
Salı, Ocak 26, 2021

Al Baraka Bank Sudan’da Üst Düzey Atama

İlginizi Çekebilir

Bahreyn merkezli İslami bankacılık grubu olan Al Baraka Bankacılık Grubu  (ABG)’nun Sudan’daki ağı olan Al Baraka Bank Sudan’ın yeni Genel Müdürü olarak, Elrasheed Abdelrahman Ali atandı

 

Yapılan atamayla ilgili açıklama yapan Adnan Ahmed Yousif, “Elrasheed Abdelrahman Ali’yi bankanın yeni Genel Müdürü olarak görmekten memnuniyet duyuyorum. Elrasheed daha önce Al Baraka Bank Sudan’ın Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yaptı . Çalışma tarzı, bankanın bir sonraki aşamada daha hızlı ilerlemesine ve büyümesine öncülük etmesini sağlayacak. Yeni görevlerini yerine getirmesinde ve Al Baraka Bayrağının yükseklerde kalmasında başarılar diliyorum.”dedi.

Bay Elrasheed, Sudan bankalarında bir dizi lider pozisyonda 40 yıldan fazla bankacılık deneyimine sahip. 2000 yılında Al Baraka Bank Sudan’a Yatırım Müdürü olarak katılmış ve 2015 yılında Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapmıştır. Milano – İtalya’daki Giordiano Del Amore Üniversitesi’nden Bankacılık ve Finansman Yüksek Lisans derecesine sahiptir.

Kaynak: Zawya

Daha Fazla

Katılım Haberleri

Dergiden Son Yazılar

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezleri kullanıyoruz. Sitemizi kullanmaya devam etmeniz durumunda, çerez kullanımımıza onay veriyor sayılırsınız.
Onayla
Privacy Policy