10 C
İstanbul
Perşembe, Ocak 21, 2021

ADCB, Kart Kontrol Hizmetini Başlattı

İlginizi Çekebilir

Abu Dhabi Commercial Bank (ADCB), kart sahiplerinin kredi kartlarını kontrol etmelerini sağlayan Kart Kontrol hizmetini başlattı.

Kart Kontrol hizmeti, kart sahiplerine kartlarını tek tek veya kolayca açıp kapatma, günlük veya aylık bazda limit yönetimi harcama, e-ticaret ve uluslararası işlemler gibi uluslararası işlemler gibi izin verilen işlem türlerini seçme imkanı veren geçici kart bloğuna izin veriyor Bununların yanında mağaza işlemleri ve ATM para çekme işlemleri de mobil bankacılık aracılığıyla yapılabilecek.

Abdul Shakeel ADCB’nin Bireysel Bankacılık Başkanı Abdul Hameed, “Kart Kontrolü ile, müşterilerimize kredi kartlarının nasıl kullanıldığını kontrol edebilme yetkinliğimizi güçlendiriyoruz” dedi.

Banka, geçen ay ADCB Hayyak adlı kağıtsız hesap açılış uygulamasını başlattı, yeni müşterilerin bir hesap açmasını, banka kartlarını almasını ve bir şubeyi ziyaret etmeden veya herhangi bir evrakı doldurmadan kayıtları kontrol etmesini sağladı.

 

Kaynak: İslamic Bussines & Finance

Daha Fazla

Katılım Haberleri

Dergiden Son Yazılar

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezleri kullanıyoruz. Sitemizi kullanmaya devam etmeniz durumunda, çerez kullanımımıza onay veriyor sayılırsınız.
Onayla
Privacy Policy